Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 15 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
ADRIA Matrix 670 SL 60 Years Selection on uusi ja ajamaton matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Hopeanharmaa metalliväri ja erikoisteippaukset tekevät siitä tyylikkään valinnan. Ajoneuvossa on sähköllä ja kaasulla toimiva Trumatic 6E ilmakiertolämmitin sekä lattian sähkötoiminen mukavuuslämmitys, jotka takaavat miellyttävän sisäilman. Avattava PANORAMA taivasikkuna tuo valoa ja avaruutta ohjaamoon. L-mallin keittiö, iso jääkaappipakastin ja erilliset vuoteet takaavat käytännöllisyyden. Jos tämä ADRIA Matrix 670 SL 60 Years Selection voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MC25987 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Matrix 670 SL 60 Years Selection |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 1290 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- Uuden Adria matkailuauton ostajalle automaattivaihteet 1490 € (arvo 3900 €).
- RAHOITUSTARJOUS varastossa oleviin uusiin matkailuajoneuvoihin. Kiinteä korko 3,99 % + kulut. max 72 kk. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä
- TODELLA TYYLIKÄS UUTUUSMALLI ADRIALTA - UUSI 60-VUOTISJUHLAMALLIN ADRIA MATRIX 670 SL SUOSITULLA POHJARATKAISULLA!!
- 10 VUODEN TIIVEYSTAKUU
- Erikoisteippaukset 60 SELECTION
- Metalliväri hopeanharmaa
- ALV-vähennyskelpoinen
- Iso Trumatic 6E ilmakiertolämmitin sähköllä ja kaasulla
- Lattian sähkötoiminen mukavuuslämmitys
- Kaksoislattia (tuplapohja)
- Raitisvesisäiliön tilavuus 115 litraa
- Lämmitetty ja eristetty harmaavesisäiliö sähköisellä tyhjennyksellä (tilavuus 85 litraa)
- Avattava PANORAMA taivasikkuna ohjaamon yllä
- Verhoilu KYLIAN
- L-dinette pöytäryhmä edessä
- Kääntyvät Pilot-kapteeninpenkit ohjaamossa
- TV-teline
- Sähköllä alaslaskettava parivuode edessä ylhäällä poikittain
- L-mallin keittiö keskellä
- Pesuallas ja puinen kansi / leikkuulauta 60 SELECTION
- Kaasuliesi kolmella polttimella
- Iso jääkaappipakastin 142 L
- Erilliset kasetti WC ja suihku keskellä
- Erillisvuoteet takana pitkittäin
- Koristetyynyt 60 SELECTION
- Ohjaamon ikkunoiden PLISE pimennysvekkiverhot
- Asuinosan 650 mm leveä ovi ikkunalla ja hyönteisverkolla sekä roska-astialla
- Kaasupullokotelo 2 x 11 KG kaasupulloille
- Truma kaasusuodatin
- Pimennysverhot ja hyttysverkot
- Sähkörappu
- Astinlaudat ohjaamoon
- Automaattivaihteisto 8-vaihteinen
- Ohjaamon ilmastointi
- Vakionopeudensäädin mukautuva / adaptiivinen
- Radion säätimet ohjauspyörässä
- Ajovaloautomatiikka ja sumuvalot
- Isofix
- Sähkösäätöiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Takaroiskeläpät
- Traction+ alamäkiavustin
- Auton / korinväriset puskurit
- Continental M+S renkaat
- HUOM - mahdollisuus hankkia vetokoukku - jarrullinen vetomassa 2000 kg (kysy lisää myyjiltämme!)
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: jopa 5:lle
- Pituus: noin 749 cm
- Leveys: noin 230 cm
- Korkeus: noin 295 cm
- Omamassa: noin 3200 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- TEHDASLISÄVARUSTEET ADRIA:
- MARKIISI
- MULTIMEDIALAITE ZENEC KOSKETUSVÄRINÄYTÖLLÄ (sis. mm. Peruutuskameran ja navigoinnin)
- TEHDASLISÄVARUSTEET FIAT:
- AUTOMAATTIVAIHTEISTO
- ADAPTIIVINEN / MUKAUTUVA VAKIONOPEUDENSÄÄDIN
- TURVALLISUUSPAKETTI (sis. Hätäjarruavustin jalankulkijan tunnistuksella, Kaistavahti, Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä, Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä, Älykäs nopeusavustin, Sade- & valoanturit)
- ALUMIINIVANTEET PAKETTI 1 (sis. Alumiinivanteet 16", nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä & vaihdekepin nuppi, Dekor kojelauta silver)
- TÄMÄN MATKAILUAUTON OVH-KOKONAISHINTA NÄILLÄ TEHDASLISÄVARUSTEILLA ON 108900 € + Toimituskulut 1290 €
- UUDET ADRIAN MATKAILUAUTOT JA -VAUNUT LAPPEENRANNASSA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- Keskuslämmitys
Tekniset tiedot
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3038 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy